Din Bankers

Her finner du oss

Bankers Byfjordparken

Telefon: 75 40 20 20
Epost: byfjordparken@bankerspizza.no

Adresse:
Dusavikveien 35
4007 Stavanger

Åpningstider
Mandag til torsdag 1100 – 2100
Fredag til søndag 1100 – 2200 

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Byfjordparken
Rebecca Løining Henriksen
Epost: rebecca@bankerspizza.no

Bankers Bryne

Bankers Pizza

Telefon: 75 40 20 20
Epost: bryne@bankerspizza.no

Adresse:
Morenefaret 1
4340 Bryne

Åpningstider:
Mandag til torsdag 1100 – 2100
Fredag 1100 – 2200
Lørdag til søndag 1200 – 2200

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Bryne
Marius Julian Seicaru
Epost: marius@bankerspizza.no

Bankers Egersund

Bankers Pizza

Telefon: 75 40 20 20
Epost: egersund@bankerspizza.no

Adresse:
Bøckmans gate 1
4370 Egersund

Åpningstider:
Mandag til søndag 1100 – 2200

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Egersund
Keino Hovland
Epost: egersund@­bankerspizza.no

Bankers Forus

Telefon: 75 40 20 20
Epost: forus@bankerspizza.no

Adresse:
Forusparken 22
4031 Stavanger

Åpningstider:
Mandag til fredag 1100 – 2100
Lørdag til søndag 1200 – 2100

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Forus
Shadi Hamdan
Epost: shadi@­bankerspizza.no

Bankers Klepp

Telefon: 75 40 20 20
Epost: klepp@bankerspizza.no

Adresse:
K.Kleppesveg 1
4350 Klepp

Åpningstider:
Mandag til torsdag 1100 – 2100
Fredag 1100 – 2200
Lørdag til søndag 1200 – 2200

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Klepp
Djordje Vujic
Epost: djordje@­bankerspizza.no

Bankers Sandnes

Telefon: 75 40 20 20
Epost: gjesdalbakken@bankerspizza.no

Adresse:
Gjesdalbakken 9
4306 Sandnes

Åpningstider:
Mandag til torsdag 1100 – 2100
Fredag 1100 – 2200
Lørdag til søndag 1200 – 2200

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Sandnes
Susanne Vie Furevik
Epost: susanne@bankerspizza.no

Bankers Ålgård

Telefon: 75 40 20 20
Epost: algard@­bankerspizza.no

Adresse:
Torgveien 7
4330 Ålgård

Åpningstider
Mandag til fredag 1100 – 2100
Lørdag til søndag 1200 – 2100
 

Mer informasjon

Daglig leder, Bankers Ålgård
Jonas Askeland
Epost: jonas@­bankerspizza.no

Bankers drift


Driftsleder, Bankers Pizza

Hilde Mossige
Tel: 400 38 565
Epost: hilde@­bankerspizza.no

Bankers etablering/franchise


Franchise- og etableringsansvarlig, Bankers Pizza
Lilly Sirevåg Søyland
Tel: 472 61 282
Epost lilly@bankerspizza.no